Ohlášky na 29. neděli během roku – 20.10.2024

20. 10. neděle 29. neděle v mezidobí

23. 10. středa svátek sv. Jana Kapistrána, kněze, zakladatele české františkánské provincie, patrona vojenských kaplanů

27. 10. neděle 30. neděle v mezidobí

v Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Vždy půlhodiny přede mší se modlíme společně růženec – můžete toho využít zvláště teď v říjnu, měsíci růžence. Také je přitom příležitost zajít ke zpovědi.

v Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.957,- Kč.

v Minulou neděli proběhlo sčítání účastníků bohoslužeb, na výsledek (tabulku a graf) se můžete podívat na nástěnce.

v Ve středu 23. 10. se sejde Farní rada naší farnosti.

v Ve čtvrtek 24. 10. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.

v V pátek 25. 10. bude po skončení večerní mše příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.

v Další týden, v pondělí 28. 10., bude státní svátek. Mše svatá bude stejně jako v neděli – v 9 hodin.

v 8. a 9. listopadu proběhne podzimní úklid kostela a fary.

v Již předem vás zveme na Před-adventní duchovní obnovu u nás, proběhne 29. a 30. listopadu v kostele a na faře. Odpoledne pak bude společné vytváření adventních věnců. Přihlásit se můžete na farní mail.

Naše duše vyhlíží Hospodina,

on sám je naše pomoc a štít.

(Ž 33,21)

Jeroným Jurka ofm, administrátor farnosti