Ohlášky na 23. neděli v mezidobí – 8. 9. 2024

8. 9.     neděle         23. neděle v mezidobí

13. 9.     pátek           památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve

14. 9.     sobota         svátek Povýšení svatého kříže

15. 9.     neděle         Slavnost posvěcení našeho kostela

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.440,- Kč.
  • Tuto neděli 8. září bude, po skončení mše, v učebně na faře znovu domluva o výuce náboženství – kvůli doladění termínů!
  • Ve čtvrtek 12. 9. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 13. 9. bude příležitost k eucharistické adoraci od večerní mše sv. do 22 hod.
  • Příští neděli 15. září vás zveme na Posvícení – slavení posvěcení našeho kostela (letos 114 let). Po mši svaté bude vernisáž výstavy obrazů našeho bratra Benedikta OFM a pak farní setkání na faře a zahradě. Prosíme o přinesení dobrot ke společnému stolu.
  • Od září bychom také rádi zahájili přípravu na přijetí svátosti biřmování – pokud byste se někdo chtěl přidat, napište na farní mail, nebo Jeronýmovi.
  • Vzadu na stolečku jsou modlitby za Františkánské misie – letos se budou konat v Chebu – tak prosíme o modlitební podporu.
  • Stěžoval si jeden soused, že mu minulou neděli během mše někdo parkoval před vjezdem do zahrady, tak na to prosím dávejte pozor.
  • Sestry františkánky moc prosí o pomoc při úklidu a stěhování  jejich pražského internátu po stavbě – hlavně o sobotách. Kdybyste někdo mohl, ozvěte se sestře Dominice nebo br. Jeronýmovi.

Neboť Boží chrám je svatý, a ten chrám jste vy!

(1 Kor 3,17)

Jeroným Jurka ofm, administrátor farnosti