Ohlášky na 22.neděli v mezidobí – 1.9.2024

1. 9.     neděle         22. neděle v mezidobí

3. 9.     úterý           památka sv. Řehoře velikého, papeže a učitele církve

8. 9.     neděle          23. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.870,- Kč.
  • Tuto neděli 1. září bude, po skončení mše, v učebně na faře domluva o výuce náboženství, přijďte prosím co nejdříve!
  • Ve čtvrtek 5. 9. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 6. 9. bude příležitost k eucharistické adoraci od večerní mše sv. do 22 hod. a v hejnickém klášteře bude od 17 hod. představení knihy o lunetách v klášterních ambitech – život sv. Františka – Sancte Francisce, ora pro nobis.
  • sobotu 7. 9. bude pravidelná měsíční mše v kapli U Obrázku – od 8:30  a také poutní mše sv. na Sklářské pouti na Kristiánově – od 10 hod.
  • Již předem vás zveme na Posvícení – slavení posvěcení našeho kostela (letos 114 let) v neděli 15. září.
  • Od září bychom také rádi zahájili přípravu na přijetí svátosti biřmování – pokud byste se někdo chtěl přidat, napište na farní mail, nebo Jeronýmovi.
  • Vzadu na stolečku jsou k dispozici stolní kalendáře na příští rok, cena je 70 korun.

Člověka nemůže poskvrnit nic, co do něho vchází zvenčí, ale co vychází z člověka, to ho poskvrňuje. (Jan 6,69)