Ohlášky na 20. neděli v mezidobí – 18.8.2024

22. 8.     čtvrtek           památka Panny Marie Královny

24. 8.     sobota           svátek sv. Bartoloměje, apoštola

25. 8.     neděle            21. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.830,- Kč.
  • tuto neděli 18. 8. v 16 hodin vás zveme vás na benefiční koncert v kapli U Obrázku. Další informace jsou na plakátku.
  • Ve čtvrtek 22. 8. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 23. 8. bude příležitost k eucharistické adoraci od večerní mše sv. do 22 hod.
  • sobotu 24. 8. si při mši sv. ve 13 hodin udělí svátost manželství Matyáš Hauser a Michaela Trhoňová.
  • neděli 1. září bude při mši sv. požehnání školákům do nového školního roku, vezměte se sobou k požehnání školní aktovky a další pomůcky. Po mši bude domluva o výuce náboženství.
  • Připravujeme přehled farních aktivit s přizváním k zapojení se, teď máme ale jednu akutní potřebu – s odchodem sestry Boni hledáme někoho, kdo by se staral o farní internetové stránky – když byste někdo chtěl takto pomoci, přihlaste se u br. Jeronýma.
  • Charita otevřela nové centrum pro podporu dětí a jejich rodin, další informace jsou na plakátku.
  • Vzadu na stolečku v kostele jsou k depozici stolní kalendáře na příští rok, cena je 70 korun.