Ohlášky na 12. neděli v mezidobí, 23.6.2024

23. 6.    neděle           12. neděle v mezidobí

24. 6.    pondělí          slavnost NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE

28. 6.    pátek              památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve

29. 6.    sobota           slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ

30. 6.    neděle            13. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude ještě v pondělí večer mše sv. v 18:30.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.300,- Kč. Na farním webu se můžete podívat na fotky z naší farní pouti.
  • Tuto neděli – 23. 6. – vás zveme na táborák ke konci školního roku. Začne v 17 hod., více informací najdete na plakátku. Uvítali bychom, kdybyste někdo měl možnost přivézt suché dřevo na oheň.
  • pondělí 24. června bude večer v 18:30 ještě jedna mše sv. pro Farní buňky – ale přijít můžete kdokoliv.
  • Ve čtvrtek 27. 6. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 28. 6. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.