Ohlášky na Farní pouť sv. Antonína Paduánského, 16.6.2024

16. 6.     neděle            Poutní slavnost sv. ANTONÍNA PADUÁNSKÉHO

21. 6.    pátek              památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka

23. 6.    neděle            12. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude ještě v úterý večer mše sv. v 18:30.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.500,- Kč.
  • Sestry františkánky a rochlická farnost zvou na poslední setkání duchovní obnovy „Jdi a oprav můj dům“. Bude v pondělí 17. června v kostele sv. Jana Křtitele od 19 hodin.
  • Kavárna U Kostelní myši vás zve na setkání s jabloneckým knězem Štěpánem Smolenem, které proběhne v úterý 18. června. Výjimečně bude mše svatá nejen ráno v 8:30, ale také večer v 18:30, kterou bude otec Smolen celebrovat. Poté bude následovat beseda ve farním sále.
  • Ve středu 19. 6. od 19 hod. bude Večer chval v modlitebně Církve bratrské (u soudu).
  • Ve čtvrtek 20. 6. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši
  • V pátek 21. 6. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.
  • Příští neděli 23. 6. vás zveme na táborák ke konci školního roku. Začne v 17 hod., více informací najdete na plakátku.