Ohlášky na slavnost Seslání Ducha Svatého, 19.5.2024

23. 5.       čtvrtek          svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze

24. 5.       pátek             svátek Posvěcení baziliky sv. Františka

26. 5.       neděle           slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.572,- Kč.
  • Ve středu 22. 5. nás sestry františkánky a rochlická farnost zvou na další díl duchovní obnovy „Jdi a oprav můj dům“. Proběhne od 19 hodin v kostele sv. Jana Křtitele v Rochlicích a tématem bude Duch Svatý. Přednášejícím bude bratr Bonaventura OFM.
  • Ve čtvrtek 23. 5. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 24. 5. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.
  • sobotu 25. 5. pořádá Farní kavárna na faře kurz tisku na látku. Na akci je třeba se předem přihlásit. Další informace na plakátku.
  • Divadlo F. X. Šaldy nabízí naší farnosti zvýhodněné vstupenky na představení Adam a Eva, které se hraje ve středu 22. 5. od 19h. K jedné zakoupené vstupence je druhá zdarma. V případě zájmu napište prosím co nejdříve na e-mail bilkova@saldovo-divadlo.cz, uveďte počet vstupenek a informaci, že jste farníci z Ruprechtic.